OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання №4717 MASERATI QUATTROPORTE V (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NG PMR9B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4717 PMR9B
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | PMR9B | DENSO | IU274 | DENSO | IU27 |
| KAWASAKI | 920703707 | KAWASAKI | E920703707 | PIAGGIO | 896472 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка MASERATI QUATTROPORTE V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | NG PMR9B-op |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, BMW, Ferrari, Maserati |
| Сумісність з моделлю | 156, X9, Satelis, Enzo Ferrari, 360, Geopolis, Quattroporte, X8, F430, G, 145, 146, 155, F355, Spider, GT, 4200, Beverly |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина нарізі | 19,0 мм |
| Код товару | NG PMR9B |
| Розмір нарізі | M10 x 1,0 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 2,0 мм |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴


