
Свічка запалювання №4339 CHEVROLET AVEO 1.2 (T250 T255) 04/2008- 01/2009- 4339 DCPR8E (opt-om)
208 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: NG DCPR8E
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання №4339 CHEVROLET AVEO 1.2 (T250 T255) 04/2008- 01/2009- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NG DCPR8E

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4339 DCPR8E
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BUICK | 96464000 | CADILLAC | 96464000 | CHEVROLET | 96464000 |
| DAEWOO | 96464000 | GENERAL MOTORS | 96464000 | KTM | 61039093000 |
| NGK | DCPR8E10 | PONTIAC | 96464000 | SUZUKI | 0948200379 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Chevrolet AVEO / KALOS Хетчбек (T250, T255) | Свічка Chevrolet AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255) | Свічка Chevrolet SPARK (M300) |
| Свічка Fiat PUNTO (176_) | Свічка Fiat PUNTO Кабріолет (176_) | Свічка LANCIA Y (840_) |
| Свічка TVR TUSCAN II Roadster |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 4339DCPR8E |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина нарізі | 19,0 мм |
| Код товару | NG DCPR8E |
| Розмір нарізі | M12 x 1,25 |
| Свічка запалювання | Нікелевий середній електрод |
| Траєкторія іскрового розряду | 3,0 мм |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴

