-10%

Свічка запалювання №3365 MOTO 3365 CMR6H (opt-om)
256 ₴
230,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: NG CMR6H
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання №3365 MOTO (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NG CMR6H

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
3365 CMR6H
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | CMR7H | ASHIKA | CMR5H | ASHIKA | CMR6H |
| BOSCH | 0242035500 | CHAMPION | RZ7C | CHAMPION | CCH9651 |
| HONDA | 31916Z0H003 | HONDA | 31916ZOH003 | NGK | CMR7H |
| NGK | CMR5H |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 3365CMR6H |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина нарізі | 12,7 мм |
| Код товару | NG CMR6H |
| Розмір нарізі | M10 x 1,0 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 1,0 мм |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,40 ₴

