OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання №1927 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BR BP24.1K

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BP24.1K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі 1 |
|
|
| Заміна через |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Тип палива |
|
|
| Ширина зіва ключа |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | ILTR5A13G | BERU | Z342 | BOSCH | 0242230612 |
| CHAMPION | OE1894K | CHRYSLER | 4609096 | CHRYSLER | SP0RE10PM5 |
| FORD | 1379739 | FORD | 6118612405BB | FORD | 6M8G12405BB |
| MAZDA | 000018L3YZ | MAZDA | L3Y218110 | MAZDA | LFG118110 |
| NGK | ILTR5A13G | NGK | SILTR6A7G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Ford GALAXY II (WA6) | Свічка Ford MONDEO IV (BA7) | Свічка Ford MONDEO IV Ліфтбек (BA7) |
| Свічка Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Свічка Ford S-MAX (WA6) | Свічка Mazda 3 (BK) |
| Свічка Mazda 3 Ліфтбек (BK) | Свічка Mazda 3 (BL) | Свічка Mazda 3 Ліфтбек (BL) |
| Свічка Mazda 5 (CR19) | Свічка Mazda 6 Hatchback (GG) | Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GG) |
| Свічка Mazda 6 Station Wagon (GY) | Свічка Mazda 6 HATCHBACK (GH) | Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GH) |
| Свічка Mazda 6 Універсал (GH) | Свічка Mazda CX-7 (ER) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Код запчастини | BP241K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина нарізі 1 | 25 мм |
| Заміна через | 100 000 км |
| Код товару | BR BP24.1K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 15 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | Іридієвий середній електрод |
| Тип палива | Бензин |
| Ширина зіва ключа | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

![Свічка запалювання №1927 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС BP24.1K (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4942178694_svichka-zapalyuvannya-1927.jpg)
![Свічка запалювання №1927 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС BP24.1K (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_svichka-zapalyuvannya-1927.jpg)