OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання №1705 BRISK SILVER [M12X1,25] (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BR BR14YS.1K

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BR14YS.1K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі 1 |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Тип палива |
|
|
| Тип палива |
|
|
| Ширина зіва ключа |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BRISK | BR14YS4K |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка DAIHATSU MATERIA (M4_) | Свічка DAIHATSU SIRION (M3_) | Свічка DAIHATSU TERIOS (J2_) |
| Свічка Fiat BRAVO II (198_) | Свічка Fiat DOBLO Мінівен (119_, 223_) | Свічка Fiat DOBLO Фургон/мінівен (223_) |
| Свічка Fiat DOBLO Автобус (263_) | Свічка Fiat DOBLO Cargo (263_) | Свічка Fiat DOBLO Платформа/шасі (263_) |
| Свічка Fiat MAREA WEEKEND (185_) | Свічка Fiat PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) | Свічка Fiat PANDA (169_) |
| Свічка Fiat PANDA (312_, 319_) | Свічка Fiat PUNTO (188_) | Свічка Fiat PUNTO Фургон/хетчбек (188_) |
| Свічка Fiat 500 (312_) | Свічка Fiat 500 C (312_) | Свічка Fiat 500L (351_, 352_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Код запчастини | BR14YS1K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 0,8 мм |
| Довжина нарізі 1 | 19 мм |
| Код товару | BR BR14YS.1K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 17 Н·м |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Свічка запалювання | Срібний середній електрод |
| Тип палива | СПГ |
| Ширина зіва ключа | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴

![Свічка запалювання №1705 BRISK SILVER [M12X1,25] BR14YS.1K (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4943479758_svichka-zapalyuvannya-1705.jpg)
![Свічка запалювання №1705 BRISK SILVER [M12X1,25] BR14YS.1K (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_svichka-zapalyuvannya-1705.jpg)