OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання №1624 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BR BP6.1K

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BP6.1K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі 1 |
|
|
| Заміна через |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Тип палива |
|
|
| Ширина зіва ключа |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | PTR6F13 | ASHIKA | ITR6F13 | BERU | Z209 |
| BERU | UXT15 | BOSCH | 0242240620 | BOSCH | 0242236563 |
| BRISK | GR15YP11K | BRISK | BP64K | DENSO | ZT20EPR114 |
| DENSO | ZT20EPR11 | MAZDA | L34118110 | NGK | ITR6F13 |
| VOLVO | 30777349 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка ASTON MARTIN DB7 Vantage | Свічка ASTON MARTIN DB9 Vantage | Свічка ASTON MARTIN DB9 Volante |
| Свічка ASTON MARTIN VANQUISH Vantage | Свічка Ford COUGAR (EC_) | Свічка Ford C-MAX (DM2) |
| Свічка Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | Свічка Ford ESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | Свічка Ford ESCORT V (AAL, ABL) |
| Свічка Ford ESCORT V TURNIER (ANL) | Свічка Ford ESCORT V Ліфтбек (AFL) | Свічка Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) |
| Свічка Ford ESCORT VI Ліфтбек (GAL, AFL) | Свічка Ford ESCORT VI TURNIER (GAL, ANL) | Свічка Ford FIESTA III (GFJ) |
| Свічка Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | Свічка Ford FIESTA V (JH_, JD_) | Свічка Ford FOCUS C-MAX (DM2) |
| Свічка Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Свічка Ford FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) | Свічка Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) |
| Свічка Ford FOCUS II Кабріолет | Свічка Ford GALAXY II (WA6) | Свічка Ford GT |
| Свічка Ford KA (RB_) | Свічка Ford MAVERICK | Свічка Ford MONDEO II (BAP) |
| Свічка Ford MONDEO II Ліфтбек (BFP) | Свічка Ford MONDEO II TURNIER (BNP) | Свічка Ford MONDEO III (B5Y) |
| Свічка Ford MONDEO III Ліфтбек (B4Y) | Свічка Ford MONDEO III TURNIER (BWY) | Свічка Ford MONDEO IV (BA7) |
| Свічка Ford MONDEO IV Ліфтбек (BA7) | Свічка Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Свічка Ford ORION II (AFF) |
| Свічка Ford ORION III (GAL) | Свічка Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | Свічка Ford SCORPIO II (GFR, GGR) |
| Свічка Ford S-MAX (WA6) | Свічка JAGUAR S-TYPE II (X200) | Свічка Mazda 3 (BK) |
| Свічка Mazda 5 (CR19) | Свічка Mazda 6 Hatchback (GG) | Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GG) |
| Свічка Mazda 6 Station Wagon (GY) | Свічка Mazda 6 HATCHBACK (GH) | Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GH) |
| Свічка Mazda 6 Універсал (GH) | Свічка Mazda MPV II (LW) | Свічка Mazda MX-5 III (NC) |
| Свічка PROTON GEN 2 (CM_) | Свічка Volvo C30 (533) | Свічка Volvo S40 II (544) |
| Свічка Volvo S80 II (124) | Свічка Volvo V50 (545) | Свічка Volvo V70 III (135) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Код запчастини | BP61K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина нарізі 1 | 17,5 мм |
| Заміна через | 100 000 км |
| Код товару | BR BP6.1K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 15 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | Іридієвий середній електрод |
| Тип палива | Бензин |
| Ширина зіва ключа | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴

![Свічка запалювання №1624 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС BP6.1K (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4943623499_svichka-zapalyuvannya-1624.jpg)
![Свічка запалювання №1624 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС BP6.1K (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_svichka-zapalyuvannya-1624.jpg)