![Свічка запалювання №1302 BRISK SILVER DOR15YS [M 14X1,25] (4ШТ) DOR15YS.4K (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4937950702_svichka-zapalyuvannya-1302.jpg)
Свічка запалювання №1302 BRISK SILVER DOR15YS [M 14X1,25] (4ШТ) DOR15YS.4K (opt-om)
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BR DOR15YS.4K
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання №1302 BRISK SILVER DOR15YS [M 14X1,25] (4ШТ) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BR DOR15YS.4K

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DOR15YS.4K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі 1 |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Тип палива |
|
|
| Тип палива |
|
|
| Ширина зіва ключа |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BRISK | DOR15YS1K |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка VW POLO V (6R1, 6C1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRISK |
| Код запчастини | DOR15YS4K |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 0,7 мм |
| Довжина нарізі 1 | 21 мм |
| Код товару | BR DOR15YS.4K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | Срібний середній електрод |
| Тип палива | СПГ |
| Ширина зіва ключа | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴

![Свічка запалювання №1302 BRISK SILVER DOR15YS [M 14X1,25] (4ШТ) DOR15YS.4K (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_svichka-zapalyuvannya-1302.jpg)