
Свічка запалювання MERCEDES-BENZ / PEUGEOT / SUBARU / VOLVO / FORD / NISSAN / CITROEN OE224 (opt-om)
226 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: CH OE224
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання MERCEDES-BENZ / PEUGEOT / SUBARU / VOLVO / FORD / NISSAN / CITROEN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CH OE224

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
OE224
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Виліт |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опір від |
|
|
| Опір до |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | ILFR6A | BERU | Z226 | BERU | Z226SB |
| BOSCH | 0242240619 | CHAMPION | CET14PSB | MERCEDES-BENZ | 0041591303 |
| MERCEDES-BENZ | 0041592303 | MERCEDES-BENZ | 0041594503 | MERCEDES-BENZ | A0041591303 |
| MERCEDES-BENZ | A0041592303 | MERCEDES-BENZ | A0041594503 | MERCEDES-BENZ | A004159450326 |
| NGK | ILFR6A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_) | Свічка Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_) | Свічка Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) |
| Свічка Citroen BERLINGO Фургон/мінівен (B9) | Свічка Citroen C2 (JM_) | Свічка Citroen C3 I (FC_, FN_) |
| Свічка Citroen C3 Pluriel (HB_) | Свічка Citroen C4 I (LC_) | Свічка Citroen C4 купе (LA_) |
| Свічка Citroen XSARA (N1) | Свічка Citroen XSARA Break (N2) | Свічка Citroen XSARA купе (N0) |
| Свічка Citroen XSARA PICASSO (N68) | Свічка Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Свічка Ford MONDEO IV (BA7) |
| Свічка Ford MONDEO IV Ліфтбек (BA7) | Свічка Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Свічка Ford S-MAX (WA6) |
| Свічка Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Свічка Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Свічка Mercedes-Benz C-CLASS купе (CL203) |
| Свічка Mercedes-Benz CLC-CLASS (CL203) | Свічка Mercedes-Benz CLK (C209) | Свічка Mercedes-Benz CLK Кабріолет (A209) |
| Свічка Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Свічка Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Свічка Mercedes-Benz S-CLASS (W220) |
| Свічка Mercedes-Benz S-CLASS купе (C215) | Свічка Mercedes-Benz SL (R230) | Свічка Mercedes-Benz SLK (R171) |
| Свічка Mercedes-Benz SLR (R199) | Свічка Mercedes-Benz SLR ROADSTER (R199) | Свічка Mercedes-Benz G-CLASS (W463) |
| Свічка Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | Свічка Nissan ALMERA II (N16) | Свічка Nissan ALMERA TINO (V10) |
| Свічка Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | Свічка Nissan PRIMERA (P12) | Свічка Nissan PRIMERA Універсал (WP12) |
| Свічка Nissan X-TRAIL I (T30) | Свічка Peugeot 206 Хетчбек (2A/C) | Свічка Peugeot 206 Ліфтбек |
| Свічка Peugeot 206 SW (2E/K) | Свічка Peugeot 206 CC (2D) | Свічка Peugeot 207 (WA_, WC_) |
| Свічка Peugeot 307 (3A/C) | Свічка Peugeot 307 Break (3E) | Свічка Peugeot 307 SW (3H) |
| Свічка Peugeot 307 CC (3B) | Свічка Peugeot 1007 (KM_) | Свічка Peugeot PARTNER Мінівен (5_, G_) |
| Свічка Subaru IMPREZA Ліфтбек (GD) | Свічка Subaru IMPREZA Універсал (GG) | Свічка Subaru LEGACY IV (BL) |
| Свічка Subaru LEGACY IV Універсал (BP) | Свічка Subaru LEGACY V (BM) | Свічка Subaru LEGACY V Універсал (BR) |
| Свічка Volvo C30 (533) | Свічка Volvo C70 II Кабріолет (542) | Свічка Volvo S40 II (544) |
| Свічка Volvo S60 I (384) | Свічка Volvo S80 I (184) | Свічка Volvo S80 II (124) |
| Свічка Volvo V50 (545) | Свічка Volvo V70 II (285) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | OE224 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт | 1,6 мм |
| Висота паковання | 2,35 см |
| Відст. між електрод. | 0,8 мм |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Довжина паковання | 8,85 см |
| Код товару | CH OE224 |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 9 кОм |
| Пусковий момент від | 25 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1.25 |
| Свічка запалювання | Платиновий середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | REC8PYPB |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 3 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,6 см |
| Якість/клас | Pt GE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴

