
Свічка запалювання HR8NPP302 | HR8NPP302 PLATINUM (УПАКОВКА ПО 10 ШТ.) 0 242 229 739 (opt-om)
663 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO 0242229739
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання HR8NPP302 | СВІЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ HR8NPP302 PLATINUM (УПАКОВКА ПО 10 ШТ.) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0242229739

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 242 229 739
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | PTR5A10 | BERU | Z356 | BOSCH | 0242235767 |
| BUICK | 19300872 | CADILLAC | 19300872 | CHAMPION | OE0294K |
| CHAMPION | OE029 | CHEVROLET | 19300872 | DENSO | PT16VR134 |
| DENSO | PT16VR13 | DENSO | ITV16TT4 | DENSO | ITV16TT |
| GMC | 12597464 | GMC | 19300872 | GMC | 41990 |
| HOLDEN | 92220447 | NGK | PTR5A10 | NGK | PTR5A13 |
| NGK | VL25 | NGK | PLTR6A10G | OPEL | 12597464 |
| PONTIAC | 19300872 | SATURN | 19300872 | SUZUKI | 1119A78J00 |
| SUZUKI | 1119A78J00000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка BUICK ENCLAVE | Свічка CADILLAC CTS | Свічка CADILLAC SRX |
| Свічка CADILLAC STS | Свічка Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | Свічка GMC ACADIA |
| Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GG) | Свічка Suzuki GRAND VITARA II (JT, TE, TD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0242229739 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Lexus, Suzuki, Buick, Cadillac, Mazda, GMC, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | STS, Captiva, CTS, Enclave, Grand Vitara, Acadia, 6, SRX, LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1,1 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Код товару | BO 0242229739 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 15 Н·м |
| Розмір нарізі | M 14 x 1,25 |
| Траєкторія іскрового розряду | 4 мм |
| ШЗ | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴

