
Свічка запалювання HR7MPP302X | HR7 MPP 302 X 1.1 PLATINUM (УПАКОВКА ПО 10 ШТ.) 0 242 235 767 (opt-om)
344 ₴
- Немає в наявності
- Код: BO 0242235767
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання HR7MPP302X | СВІЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ HR7 MPP 302 X 1.1 PLATINUM (УПАКОВКА ПО 10 ШТ.) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0242235767

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 242 235 767
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | PTR5A10 | BERU | Z356 | BOSCH | 0242232514 |
| BOSCH | 0242229739 | BUICK | 12565996 | CADILLAC | 12565996 |
| CHAMPION | OE0294K | CHAMPION | OE029 | CHRYSLER | SP149212AC |
| DENSO | PT16VR134 | DENSO | PT16VR13 | DENSO | ITV16TT4 |
| DENSO | ITV16TT | DODGE | SP149212AC | JEEP | SP149212AC |
| NGK | PTR5A10 | NGK | PTR5A13 | NGK | VL25 |
| NGK | PLTR6A10G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Alfa Romeo 159 (939_) | Свічка Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Свічка Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Свічка Alfa Romeo SPIDER (939_) | Свічка CADILLAC CTS | Свічка CADILLAC SRX |
| Свічка CADILLAC STS | Свічка Ford FOCUS I (DAW, DBW) | Свічка Opel ANTARA A (L07) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0242235767 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Dodge, Cadillac, Ford, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | STS, Brera, 300C, Focus, 159, CTS, Spider, Grand Cherokee, Challenger, SRX, Charger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1,1 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Код товару | BO 0242235767 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 15 Н·м |
| Розмір нарізі | M 14 x 1,25 |
| Траєкторія іскрового розряду | 4 мм |
| ШЗ | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴

