
Свічка запалювання HONDA 9807B-561CW, 9807B-561BW Z275 (opt-om)
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BU Z275
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання HONDA 9807B-561CW, 9807B-561BW (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BU Z275

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
Z275
(BERU)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | IZFR6K11 | ASHIKA | IZFR6K13 | ASHIKA | DIFR6D13 |
| BERU | Z297 | BOSCH | 0242240687 | BOSCH | 0242240675 |
| CHAMPION | OE239 | DENSO | SKJ20DRM114 | DENSO | SKJ20DRM11 |
| HONDA | 9807B561BW | HONDA | 12290PNDA01 | HONDA | 9807B5617W |
| HONDA | 9807B561CW | NGK | IZFR6K11S | NGK | DIFR6A13G |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Honda ACCORD VII (CL, CN) | Свічка Honda ACCORD VII TOURER (CM, CN) | Свічка Honda ACCORD VIII (CU) |
| Свічка Honda ACCORD VIII Універсал (CW) | Свічка Honda CIVIC IX (FK) | Свічка Honda CR-V III (RE_) |
| Свічка Honda CR-V IV (RM_) | Свічка Honda FR-V (BE) | Свічка Honda LEGEND IV (KB_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Код запчастини | Z275 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz, CR-V, Legend, Accord, RIDGELINE, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1,1 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Код товару | BU Z275 |
| Пусковий момент від | 20 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Техн. інформаційний номер | 14 FR-6 LPU0X |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴

