OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання FR7NII35U | OE: 90919-01247 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BO 0242236605

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 242 236 605
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | FK20HR11 | ASHIKA | LPG7 | ASHIKA | ILZFR6CK |
| CHAMPION | CCH9006 | CHAMPION | OE190 | DENSO | FK20HR114 |
| DENSO | FK20HR11 | LEXUS | 9091901247 | MITSUBISHI | 1822A085 |
| NGK | ILZFR6CK | NGK | DILFR6A11 | NGK | DILFR6D11 |
| OPEL | 32017037 | OPEL | 32017051 | TOYOTA | 9091901247 |
| VOLVO | 31286359 | VOLVO | 31293000 | VOLVO | 31312691 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Lexus ES (_V4_) | Свічка Lexus ES (_V6_) | Свічка Lexus GS (_S19_) |
| Свічка Lexus LS (_F2_) | Свічка Lexus RX (_U3_) | Свічка Lexus RX (_L1_) |
| Свічка Mitsubishi ASX (GA_W_) | Свічка Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | Свічка Mitsubishi LANCER VIII SPORTBACK (CX_A) |
| Свічка Toyota ALPHARD / VELLFIRE (_H2_) | Свічка Toyota ALPHARD / VELLFIRE (_H3_) | Свічка Toyota AURION (_V4_) |
| Свічка Toyota AURION (_V5_) | Свічка Toyota AVALON Ліфтбек (_X3_) | Свічка Toyota AVALON Ліфтбек (_X4_) |
| Свічка Toyota CAMRY Ліфтбек (_V4_) | Свічка Toyota CAMRY Ліфтбек (_V5_) | Свічка Toyota HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) |
| Свічка Toyota HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) | Свічка Toyota SIENNA (_L3_) | Свічка Toyota VENZA (_V1_) |
| Свічка TOYOTA (GAC) HIGHLANDER (_U4_) | Свічка Volvo S60 II (134) | Свічка Volvo S80 II (124) |
| Свічка Volvo V60 I (155) | Свічка Volvo V70 III (135) | Свічка Volvo XC60 I Джип (156) |
| Свічка Volvo XC70 II (136) | Свічка Volvo XC90 I (275) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0242236605 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo, Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | XC60, XC70, XC90, ES, Alphard / Vellfire, Lancer, Camry, LS, RX, GS, S60, V70, S80, Aurion, ASX, Venza, Avalon, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1,0 мм |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Код товару | BO 0242236605 |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 28 Н·м |
| Розмір нарізі | M 14 x 1,25 |
| Траєкторія іскрового розряду | 4 мм |
| ШЗ | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴


