
Свічка запалювання FIAT PANDA DOBLO IDEA MAREA BR Z234 (opt-om)
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: BU Z234
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання FIAT PANDA DOBLO IDEA MAREA BR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BU Z234

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
Z234
(BERU)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Можливість самостійного пакування, див. специфікацію |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | XU24EPRU | ASHIKA | XU27EPRZU | BOSCH | 0242145503 |
| BRISK | BR12YC1K | CHAMPION | OE052 | CHAMPION | OE0524K |
| DAIHATSU | 9004851197 | DENSO | XU24EPRU4 | FIAT | 46461873 |
| FIAT | 46531917 | FIAT | 46531919 | FIAT | 46799928 |
| FIAT | 46823299 | FIAT | 55198201 | FIAT | 71377139 |
| MAZDA | 1A0218110 | NGK | DCPR8EKC | NGK | DCPR9EVX |
| SUZUKI | 0948200527 | SUZUKI | 9048200448 | SUZUKI | 9482369 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Alfa Romeo MITO (955_) | Свічка DAIHATSU MATERIA (M4_) | Свічка DAIHATSU SIRION (M3_) |
| Свічка DAIHATSU TERIOS (J2_) | Свічка Fiat BRAVA (182_) | Свічка Fiat BRAVO I (182_) |
| Свічка Fiat FIORINO Фургон/мінівен (225_) | Свічка Fiat MAREA (185_) | Свічка Fiat MAREA WEEKEND (185_) |
| Свічка Fiat PANDA (169_) | Свічка Fiat PANDA Фургон/хетчбек (169_) | Свічка Fiat PUNTO (176_) |
| Свічка Fiat PUNTO Кабріолет (176_) | Свічка Fiat PUNTO (188_) | Свічка Fiat PUNTO Фургон/хетчбек (188_) |
| Свічка Fiat GRANDE PUNTO (199_) | Свічка Fiat PUNTO EVO (199_) | Свічка Fiat QUBO (225_) |
| Свічка Fiat SEICENTO / 600 (187_) | Свічка Fiat 500 (312_) | Свічка Fiat 500 C (312_) |
| Свічка Fiat 500L (351_, 352_) | Свічка LANCIA Y (840_) | Свічка LANCIA YPSILON (843_) |
| Свічка Opel COMBO Tour (X12) | Свічка Suzuki ALTO VI (FF) | Свічка Suzuki WAGON R+ Хетчбек (EM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Код запчастини | Z234 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 0,9 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Код товару | BU Z234 |
| Можливість самостійного пакування, див. специфікацію | 99943600 |
| Пусковий момент від | 15 Н·м |
| Пусковий момент до | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Техн. інформаційний номер | 12 FR-7 DU |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴

