OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання СВІЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CH CET18P

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CET18P
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Виліт |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опір від |
|
|
| Опір до |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BERU | UPT18P | CHAMPION | CET18PSB |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка ASTON MARTIN DB7 Vantage | Свічка ASTON MARTIN DB9 Vantage | Свічка ASTON MARTIN DB9 Volante |
| Свічка ASTON MARTIN DBS Vantage | Свічка ASTON MARTIN DBS Volante | Свічка ASTON MARTIN RAPIDE |
| Свічка ASTON MARTIN VANTAGE Vantage | Свічка ASTON MARTIN VANQUISH Vantage | Свічка ASTON MARTIN VIRAGE Vantage |
| Свічка ASTON MARTIN VIRAGE Volante | Свічка Ford B-MAX (JK) | Свічка Ford COUGAR (EC_) |
| Свічка Ford C-MAX (DM2) | Свічка Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | Свічка Ford ESCORT V (AAL, ABL) |
| Свічка Ford ESCORT V TURNIER (ANL) | Свічка Ford ESCORT V Ліфтбек (AFL) | Свічка Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) |
| Свічка Ford ESCORT VI Ліфтбек (GAL, AFL) | Свічка Ford ESCORT VI TURNIER (GAL, ANL) | Свічка Ford FIESTA IV (JA_, JB_) |
| Свічка Ford FIESTA V (JH_, JD_) | Свічка Ford FIESTA Фургон/мінівен (J5_, J3_) | Свічка Ford FOCUS C-MAX (DM2) |
| Свічка Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Свічка Ford FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) | Свічка Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) |
| Свічка Ford FOCUS II Кабріолет | Свічка Ford GALAXY II (WA6) | Свічка Ford KA (RB_) |
| Свічка Ford MAVERICK | Свічка Ford MONDEO I (GBP) | Свічка Ford MONDEO I Ліфтбек (GBP) |
| Свічка Ford MONDEO I TURNIER (BNP) | Свічка Ford MONDEO II (BAP) | Свічка Ford MONDEO II Ліфтбек (BFP) |
| Свічка Ford MONDEO II TURNIER (BNP) | Свічка Ford MONDEO III (B5Y) | Свічка Ford MONDEO III Ліфтбек (B4Y) |
| Свічка Ford MONDEO III TURNIER (BWY) | Свічка Ford MONDEO IV (BA7) | Свічка Ford MONDEO IV Ліфтбек (BA7) |
| Свічка Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Свічка Ford S-MAX (WA6) | Свічка Ford TRANSIT фургон (FA_ _) |
| Свічка Ford TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | Свічка FORD USA EXPEDITION | Свічка FORD USA EXPLORER (UN46) |
| Свічка FORD USA EXPLORER (U2, U_) | Свічка FORD USA MUSTANG Купе | Свічка FORD USA TAURUS (P5_) |
| Свічка FORD USA TAURUS Wagon (P5_) | Свічка FORD USA WINDSTAR (A3) | Свічка JAGUAR S-TYPE II (X200) |
| Свічка JAGUAR XF I (X250) | Свічка JAGUAR XJ (X350, X358) | Свічка JAGUAR XJ (X351) |
| Свічка JAGUAR X-TYPE I (X400) | Свічка JAGUAR X-TYPE I Універсал (X400) | Свічка Mazda 121 III (JASM, JBSM) |
| Свічка Mazda 3 (BK) | Свічка Mazda 3 Ліфтбек (BK) | Свічка Mazda 5 (CR19) |
| Свічка Mazda 5 (CW) | Свічка Mazda 6 Hatchback (GG) | Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GG) |
| Свічка Mazda 6 Station Wagon (GY) | Свічка Mazda 6 HATCHBACK (GH) | Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GH) |
| Свічка Mazda 6 Універсал (GH) | Свічка Mazda MPV II (LW) | Свічка Mazda MX-5 III (NC) |
| Свічка Mazda TRIBUTE (EP) | Свічка MORGAN ROADSTER Кабріолет | Свічка Volvo C30 (533) |
| Свічка Volvo S40 II (544) | Свічка Volvo S80 II (124) | Свічка Volvo V50 (545) |
| Свічка Volvo V70 III (135) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CET18P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo, Aston Martin, Ford, Jaguar, Mazda |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Windstar, 3, Virage, Expedition, XF, XJ, TRIBUTE, C-Max, C30, Escort, Taurus, Fiesta, Focus, Rapide, Maverick, DB7, S-Max, S-Type, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Vantage, DB9, Vanquish, Mustang, DBS, MX-5, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт | 1,5 мм |
| Висота паковання | 2,35 см |
| Відст. між електрод. | 0,75 мм |
| Довжина нарізі | 17,5 мм |
| Довжина паковання | 8,85 см |
| Код товару | CH CET18P |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 10 кОм |
| Пусковий момент від | 15 Н·м |
| Пусковий момент до | 20 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1.25 |
| Свічка запалювання | Платиновий середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | CET18P |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 3 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,6 см |
| Якість/клас | Ti Poly-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴


