
Свічка запалювання AUDI / PEUGEOT / CITROEN / TOYOTA OE218 (opt-om)
232 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: CH OE218
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання AUDI / PEUGEOT / CITROEN / TOYOTA (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CH OE218

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
OE218
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Виліт |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опір від |
|
|
| Опір до |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | BKR6ETUC | ASHIKA | K20BRS10 | ASHIKA | BKUR6ET |
| ASHIKA | BKUR5ET10 | ASHIKA | ZFR6SQ | ASHIKA | BKUR6ETB |
| ASHIKA | BKR6EQUA | BERU | Z304 | BERU | Z90 |
| BERU | Z300 | BERU | Z121 | BERU | Z300SB |
| BK | 96307729NGK | BOSCH | 0241240609 | BOSCH | 0242235656 |
| BOSCH | 0241235706 | BOSCH | 0242235766 | BOSCH | 0242240587 |
| BOSCH | 0242229613 | BOSCH | 0242235715 | BOSCH | 0242240590 |
| BRISK | DX15LTC11K | BRISK | DR15TCY14KA24 | CHAMPION | OE0324K |
| CHAMPION | OE267 | CHAMPION | CET2SB | DENSO | K20PBRS10 |
| DENSO | K20PBRS104 | MAGNETI | YJT6KMR | NGK | BKR6ETUC |
| NGK | BKR6EQUA | NGK | ZFR6SQ | NGK | BCP5ET |
| NGK | BCPR5ET | PORSCHE | 99917020791 | PORSCHE | 99917021890 |
| PORSCHE | 99917021990 | VAG | 101905615A | VAG | 101905616 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Audi A4 B6 (8E2) | Свічка Audi A4 B6 Avant (8E5) | Свічка Audi A4 B6 Кабріолет (8H7) |
| Свічка Audi A4 B7 (8EC) | Свічка Audi A4 B7 Кабріолет (8HE) | Свічка Audi A6 C5 (4B2) |
| Свічка Audi A6 C5 Avant (4B5) | Свічка Audi ALLROAD C5 (4BH) | Свічка Audi A6 C6 (4F2) |
| Свічка Audi A6 C6 Avant (4F5) | Свічка Audi A8 D2 (4D2, 4D8) | Свічка Audi A8 D3 (4E2, 4E8) |
| Свічка Citroen C15 Фургон/мінівен (VD_) | Свічка Citroen SAXO (S0, S1) | Свічка Citroen XANTIA (X1_, X2_) |
| Свічка Citroen XANTIA Break (X1_, X2_) | Свічка Lexus LS (_F2_) | Свічка LOTUS ELISE |
| Свічка Porsche 911 (996) | Свічка Porsche 911 Кабріолет (996) | Свічка Porsche BOXSTER (986) |
| Свічка Porsche CAYENNE (9PA) | Свічка Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Свічка Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) |
| Свічка Renault SAFRANE II (B54_) | Свічка Toyota AVENSIS (_T22_) | Свічка Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) |
| Свічка Toyota AVENSIS Універсал (_T22_) | Свічка Toyota CARINA E VI (_T19_) | Свічка Toyota CARINA E VI Ліфтбек (_T19_) |
| Свічка Toyota CARINA E VI Sportswagon (_T19_) | Свічка Toyota CELICA КУПЕ (_T20_) | Свічка Toyota CELICA Кабріолет (_T20_) |
| Свічка Toyota MR2 II (SW2_) | Свічка Toyota HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) | Свічка Toyota HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | OE218 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Lexus, Renault, Porsche, Toyota, Audi |
| Сумісність з моделлю | Xantia, LS, Celica, Laguna, Boxster, Safrane, Avensis, A4, MR2, A6, A8, Cayenne, HiAce, 911, Elise |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт | 3,5 мм |
| Висота паковання | 2,35 см |
| Відст. між електрод. | 1,6 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Довжина паковання | 8,85 см |
| Код товару | CH OE218 |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 9 кОм |
| Пусковий момент від | 25 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1.25 |
| Свічка запалювання | Мідний середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | RC8QMC |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 5 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,6 см |
| Якість/клас | Nickel GE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴

