OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання 14 KR-6 MPX FORD ESCORT VI VII (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BU Z97

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
Z97
(BERU)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 71741208 | BERU | UXT8 | BERU | Z97SB |
| BERU | UXT8SB | BOSCH | 0242235662 | BRISK | RR15YPY14KA25 |
| DENSO | PT16VR104 | DENSO | PT16VR10 | DENSO | ITV16TT4 |
| DENSO | ITV16TT | FIAT | 71741208 | FORD | 6726180 |
| GENERAL MOTORS | 92067204 | OPEL | 4805484 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Alfa Romeo 159 (939_) | Свічка Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Свічка Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Свічка Alfa Romeo SPIDER (939_) | Свічка CADILLAC CTS | Свічка Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) |
| Свічка Chevrolet TRAILBLAZER (KC_) | Свічка Ford ESCORT V (AAL, ABL) | Свічка Ford ESCORT V TURNIER (ANL) |
| Свічка Ford ESCORT V Кабріолет (ALL) | Свічка Ford ESCORT V Ліфтбек (AFL) | Свічка Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) |
| Свічка Ford ESCORT VI Ліфтбек (GAL, AFL) | Свічка Ford ESCORT VI TURNIER (GAL, ANL) | Свічка Ford ESCORT VI Кабріолет (ALL) |
| Свічка Ford ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) | Свічка Ford ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) | Свічка Ford FOCUS I (DAW, DBW) |
| Свічка Ford FOCUS I Ліфтбек (DFW) | Свічка Ford FOCUS I Turnier (DNW) | Свічка Ford MONDEO I (GBP) |
| Свічка Ford MONDEO I Ліфтбек (GBP) | Свічка Ford MONDEO I TURNIER (BNP) | Свічка Ford MONDEO II (BAP) |
| Свічка Ford MONDEO II Ліфтбек (BFP) | Свічка Ford MONDEO II TURNIER (BNP) | Свічка Ford ORION III (GAL) |
| Свічка Ford PUMA (EC_) | Свічка Ford TOURNEO CONNECT | Свічка Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) |
| Свічка Mazda 6 Hatchback (GG) | Свічка Mazda 6 Ліфтбек (GG) | Свічка Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Свічка MORGAN PLUS FOUR | Свічка Opel ANTARA A (L07) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Код запчастини | Z97 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Код товару | BU Z97 |
| Пусковий момент від | 10 Н·м |
| Пусковий момент до | 20 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | з конічним сідлом |
| Техн. інформаційний номер | 14 KR-8 MPX |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴


