-10%

Свічка запалювання 14 F-7 HPURX2 VW GR 1.0 1.2 1. Z176 (opt-om)
529 ₴
476,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: BU Z176
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Свічка запалювання 14 F-7 HPURX2 VW GR 1.0 1.2 1. (opt-om)

КОД ТОВАРУ
BU Z176

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
Z176
(BERU)
| Характеристика |
|
|
| Відст. між електрод. |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Можливість самостійного пакування, див. специфікацію |
|
|
| Пусковий момент від |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Техн. інформаційний номер |
|
|
| Технологія з'єднання |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | ZFR6E11 | ASHIKA | PKJ16CRL11 | ASHIKA | PZFR6J11 |
| ASHIKA | PZFR6F11 | BERU | Z176SB | BOSCH | 0242236539 |
| BOSCH | 0241235715 | BOSCH | 0242235764 | BOSCH | 0242236566 |
| BRISK | DOX15LE11K | DENSO | IK16TT4 | DENSO | IK16TT |
| FORD | 1120170 | NGK | ZFR6E11 | NGK | PZFR5D11 |
| NGK | VL34 | NGK | PZFR5D11 | NGK | PZFR6F11 |
| VAG | 101905600C | VAG | JZW905603A | VW | 101000062AB |
| VW | 101905600 | VW | 101905600A | VW | 101905601 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Audi A8 D2 (4D2, 4D8) | Свічка Audi A8 D3 (4E2, 4E8) | Свічка Ford GALAXY I (WGR) |
| Свічка Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | Свічка Seat AROSA (6H1) | Свічка Seat CORDOBA (6L2) |
| Свічка Seat IBIZA III (6L1) | Свічка Seat LEON (1M1) | Свічка Seat TOLEDO II (1M2) |
| Свічка Skoda FABIA I (6Y2) | Свічка Skoda FABIA I Ліфтбек (6Y3) | Свічка Skoda FABIA I COMBI (6Y5) |
| Свічка Skoda OCTAVIA I (1U2) | Свічка Skoda OCTAVIA I COMBI (1U5) | Свічка VW BORA I (1J2) |
| Свічка VW BORA Variant (1J6) | Свічка VW CADDY II Мінівен (9K9B) | Свічка VW CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) |
| Свічка VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4) | Свічка VW GOLF IV (1J1) | Свічка VW GOLF IV Variant (1J5) |
| Свічка VW LUPO I (6X1, 6E1) | Свічка VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) | Свічка VW NEW BEETLE Кабріолет (1Y7) |
| Свічка VW PASSAT B5.5 (3B3) | Свічка VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) | Свічка VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) |
| Свічка VW POLO III CLASSIC (6V2) | Свічка VW POLO Variant (6V5) | Свічка VW POLO PLAYA |
| Свічка VW POLO (6N2) | Свічка VW POLO (9N_, 9A_) | Свічка VW POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) |
| Свічка VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | Свічка VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | Свічка VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 |
| Свічка VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BorgWarner (BERU) |
| Код запчастини | Z176 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Plymouth, Volvo, Toyota, Nissan, Lancia, Audi, Dodge, Opel, Hyundai, Volkswagen, Skoda, Ford, Seat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Octavia, C3, Elantra, Passat, Caddy, Laguna, Polo, Fabia, Leon, Fox, Lupo, Toledo, A4, Transporter, Golf, Thesis, Colt, Alhambra, Almera, Micra, S60, Cordoba, Mondeo, Corsa, Voyager, Xsara Picasso, Neon, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1,1 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Код товару | BU Z176 |
| Можливість самостійного пакування, див. специфікацію | 99943600 |
| Пусковий момент від | 20 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Техн. інформаційний номер | 14 F-7 HPURX2 |
| Технологія з’єднання | M4/SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476,10 ₴

