-10%

Сальник колінвала гумовий 42 X 60 X 8,5 A/BS OF RD FPM RWDR 587.430 (opt-om)
458 ₴
412,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 587.430
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сальник колінвала гумовий 42 X 60 X 8,5 A/BS OF RD FPM RWDR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 587.430

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
587.430
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| OPEL | 12661527 | OPEL | 614222 | PSA | 12661527 |
| VICT_REINZ | 811045800 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Opel ADAM (M13) | Сальник Opel ASTRA K (B16) | Сальник Opel ASTRA K Sports Tourer (B16) |
| Сальник Opel CORSA E (X15) | Сальник Opel INSIGNIA B Grand Sport (Z18) | Сальник Opel INSIGNIA B Country Tourer (Z18) |
| Сальник Opel INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) | Сальник Opel KARL (C16) | Сальник Opel MOKKA / MOKKA X (J13) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 587430 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Insignia, Astra, Corsa, Karl, Mokka |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 44 мм |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Код товару | EL 587.430 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A/BS OF |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,20 ₴

