OPT-OM.ORG.UA
Сальник гумометалевий VOLVO 97X110X7 AWOF/LD/FPM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 944.970

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
944.970
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 15080800 | BGA | OS8391 | CORTECO | 15510087B |
| ELRING | 135190 | GOETZE | 5031935400 | PAYEN | NA5017 |
| VICT_REINZ | 813363310 | VICT_REINZ | 813363300 | VOLVO | 31339213 |
| VOLVO | 31480636 | VOLVO | 32298806 | VOLVO | 9458178 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Volvo S60 II (134) | Сальник Volvo S60 III (224) | Сальник Volvo S80 II (124) |
| Сальник Volvo S90 II (234) | Сальник Volvo V40 Хетчбек (525) | Сальник Volvo V40 Cross Country (526) |
| Сальник Volvo V60 I (155) | Сальник Volvo V60 I Cross Country (157) | Сальник Volvo V60 II (225) |
| Сальник Volvo V70 III (135) | Сальник Volvo V90 II Універсал (235) | Сальник Volvo V90 II Cross Country (236) |
| Сальник Volvo XC40 (536) | Сальник Volvo XC60 I Джип (156) | Сальник Volvo XC60 II (246) |
| Сальник Volvo XC70 II (136) | Сальник Volvo XC90 II (256) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 944970 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S60, V70, XC60, XC70, XC90, S80, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 98 мм |
| Код товару | EL 944.970 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AW OF |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694 ₴


