-10%

Сальник гумометалевий MB W203/W220/W639 ДИФФЕРЕНЦИАЛ 45X102,3/126X11,5/18,3 A/B WD ACM SP 906.050 (opt-om)
600 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 906.050
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сальник гумометалевий MB W203/W220/W639 ДИФФЕРЕНЦИАЛ 45X102,3/126X11,5/18,3 A/B WD ACM SP (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 906.050

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
906.050
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота 2 |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 01031980B | CORTECO | 01029708B | MERCEDES-BENZ | 0259972747 |
| MERCEDES-BENZ | A0259972747 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Сальник Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Сальник Mercedes-Benz C-CLASS купе (CL203) |
| Сальник Mercedes-Benz CLK (C208) | Сальник Mercedes-Benz CLK Кабріолет (A208) | Сальник Mercedes-Benz CLK (C209) |
| Сальник Mercedes-Benz CLK Кабріолет (A209) | Сальник Mercedes-Benz 123 Ліфтбек (W123) | Сальник Mercedes-Benz E-CLASS (W210) |
| Сальник Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) | Сальник Mercedes-Benz E-CLASS Платформа/шасі (VF210) | Сальник Mercedes-Benz E-CLASS (W211) |
| Сальник Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Сальник Mercedes-Benz S-CLASS (W220) | Сальник Mercedes-Benz S-CLASS купе (C215) |
| Сальник Mercedes-Benz SL (R230) | Сальник Mercedes-Benz SLR (R199) | Сальник Mercedes-Benz VIANO (W639) |
| Сальник Mercedes-Benz VITO автобус (W639) | Сальник Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 906050 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 102.3 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SLR, Viano, Vito, C-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 | 18,3 мм |
| Внутрішній діаметр. | 45 мм |
| Захист від пилу | з пилозахисною крайкою |
| Зовнішній діаметр 1 | 126 мм |
| Код товару | EL 906.050 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A/BS |
| Тип нарізання | Змінна нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

