-10%

Сальник гумометалевий FRONT VOLVO 850 35X47X7 81-25582-10 (opt-om)
186 ₴
167,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: VR 81-25582-10
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сальник гумометалевий FRONT VOLVO 850 35X47X7 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
VR 81-25582-10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
81-25582-10
(VICTOR REINZ)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 15012500 | AJUSA | 15012508 | BGA | OS5310 |
| CORTECO | 12013859B | ELRING | 336998 | ELRING | 504483 |
| GOETZE | 5030569050 | GOETZE | 5030704770 | PAYEN | NA5016 |
| PAYEN | NF823 | PAYEN | NB569 | PAYEN | NF824 |
| PAYEN | NF687 | VICT_REINZ | 812558200 | VICT_REINZ | 811585540 |
| VICT_REINZ | 813550600 | VOLVO | 1306333 | VOLVO | 6842273 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Volvo S80 II (124) | Сальник Volvo XC90 I (275) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 812558210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 35 мм |
| Код товару | VR 81-25582-10 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | A SL |
| Тип нарізання | Права нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167,40 ₴

