-10%

Сальник гумометалевий 90X110X8 / AW OF FPM LD OIL SEAL 751.610 (opt-om)
874 ₴
786,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL 751.610
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сальник гумометалевий 90X110X8 / AW OF FPM LD OIL SEAL (opt-om)

КОД ТОВАРУ
EL 751.610

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
751.610
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип нарізання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 15097808 | AJUSA | 15097800 | BGA | OS7321 |
| BMW | 11117587168 | CORTECO | 20036307B | SWAG | 33103658 |
| VICT_REINZ | 814029200 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник BMW 1 (E81) | Сальник BMW 1 (E87) | Сальник BMW 1 купе (E82) |
| Сальник BMW 1 Кабріолет (E88) | Сальник BMW 1 (F20) | Сальник BMW 1 (F21) |
| Сальник BMW 2 КУПЕ (F22, F87) | Сальник BMW 2 Кабріолет (F23) | Сальник BMW 3 (E90) |
| Сальник BMW 3 Touring (E91) | Сальник BMW 3 купе (E92) | Сальник BMW 3 Кабріолет (E93) |
| Сальник BMW 3 (F30, F80) | Сальник BMW 3 Touring (F31) | Сальник BMW 3 GRAN TURISMO (F34) |
| Сальник BMW 4 купе (F32, F82) | Сальник BMW 4 Кабріолет (F33, F83) | Сальник BMW 4 Gran Coupe (F36) |
| Сальник BMW 5 (E60) | Сальник BMW 5 Touring (E61) | Сальник BMW 5 GRAN TURISMO (F07) |
| Сальник BMW 5 (F10) | Сальник BMW 5 Touring (F11) | Сальник BMW 6 (E63) |
| Сальник BMW 6 Кабріолет (E64) | Сальник BMW 6 Кабріолет (F12) | Сальник BMW 6 купе (F13) |
| Сальник BMW 6 Gran Coupe (F06) | Сальник BMW 7 (E65, E66, E67) | Сальник BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
| Сальник BMW X1 (E84) | Сальник BMW X3 (E83) | Сальник BMW X3 (F25) |
| Сальник BMW X4 (F26) | Сальник BMW X5 (E70) | Сальник BMW X5 (F15, F85) |
| Сальник BMW X6 (E71, E72) | Сальник BMW X6 (F16, F86) | Сальник BMW Z4 ROADSTER (E85) |
| Сальник BMW Z4 купе (E86) | Сальник BMW Z4 ROADSTER (E89) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 751610 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, Z4, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 90 мм |
| Захист від пилу | без пилозахисної крайки |
| Код товару | EL 751.610 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AW OF |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786,60 ₴

