OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок ресори VW AMAROK 2010=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 30949778

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30949778
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | VWAB027 | MAN | 65962100009 | MAN | 65962100028 |
| SIDEM | 864300 | VW | 2H0511413 | VW | 2H0511413A |
| VW | 2H0511413B | VW | 2N0511413 | VW | 2N0511413A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | Сайлентблок VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | Сайлентблок VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) |
| Сайлентблок VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30949778 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12 мм |
| Довжина: | 90 мм |
| Код товару | SW 30949778 |
| Сторона монтажу | спереду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


