
Сайлентблок ресори MB/RENAULT/VOLVO/VW SPRINTER(906/904/905)/CRAFTER (30-35/30-50)/LT 28-35/LT 28-46 00416459 (opt-om)
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: TDG 00416459
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок ресори MB/RENAULT/VOLVO/VW SPRINTER(906/904/905)/CRAFTER (30-35/30-50)/LT 28-35/LT 28-46 1982=> REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
TDG 00416459

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
00416459
(TEDGUM)
| Характеристика |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| на вісь |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU9813 | LEMFORDER | 21079 | MERCEDES-BENZ | 0003210250 |
| MERCEDES-BENZ | 0003210450 | MERCEDES-BENZ | 2D0511171A | MERCEDES-BENZ | A0003210250 |
| MERCEDES-BENZ | A0003210450 | MERCEDES-BENZ | A2D0511171A | METZGER | 52080209 |
| MOOG | MESB10165 | PROFIT | 23070226 | SIDEM | 850709 |
| SWAG | 10750012 | VW | 9013240350 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) | Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) | Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902) |
| Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Автобус (B903) | Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B903) | Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903) |
| Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Автобус (B904) | Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (B904) | Сайлентблок Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904) |
| Сайлентблок Mercedes-Benz T1/TN Платформа/шасі | Сайлентблок Mercedes-Benz T1/TN Фургон | Сайлентблок VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK) |
| Сайлентблок VW LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH) | Сайлентблок VW LT 28-46 II Платформа/шасі (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEDGUM |
| Код запчастини | 00416459 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, T1/TN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Код товару | TDG 00416459 |
| Сторона монтажу | спереду |
| на вісь | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

