-10%

Сайлентблок ресори FORD TRANSIT 2000-2006 REAR L/R (REAR) 801707 (opt-om)
533 ₴
479,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 801707
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок ресори FORD TRANSIT 2000-2006 REAR L/R (REAR) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 801707

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
801707
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU2332 | DELPHI | TD1211W | FEBEST | FDAB054 |
| FORD | 4041521 | FORD | YC155719AA | METZGER | 52092409 |
| METZGER | 52104509 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Сайлентблок Ford TRANSIT фургон (FA_ _) | Сайлентблок Ford TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 801707 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 67 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 50,1 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,3 мм |
| Код товару | SID 801707 |
| Сторона монтажу | ззаду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479,70 ₴

