-10%

Сайлентблок важеля OPEL OMEGA B 94-00 REAR 829 0080 10 (opt-om)
703 ₴
632,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: FG 829 0080 10
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля OPEL OMEGA B 94-00 REAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FG 829 0080 10

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0080 10
(FAG)
| Характеристика |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 80004804 | DELPHI | TD564W | LEMFORDER | 16061 |
| METZGER | 52067009 | MONROE | L24842 | MOOG | OPSB4497 |
| OPEL | 402649 | OPEL | 90447157 | PROFIT | 23070380 |
| RUVILLE | 985357 | SIDEM | 809312 | SWAG | 40790006 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Opel OMEGA B (V94) | Сайлентблок Opel OMEGA B Універсал (V94) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 829008010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 47.5 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 47,5 мм |
| Код товару | FG 829 0080 10 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632,70 ₴

