-10%

Сайлентблок важеля OPEL OMEGA B 1994-2003 FRONT L/R 2307-0072 (opt-om)
359 ₴
323,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 2307-0072
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля OPEL OMEGA B 1994-2003 FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 2307-0072

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
2307-0072
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU6508 | CORTECO | 21652929 | DAYCO | DSS2091 |
| DELPHI | TD310W | FAG | 829007410 | LEMFORDER | 21776 |
| MAGNETI | SSP1662 | MANDO | MCC015513 | METZGER | 52001808 |
| MONROE | L24818 | MOOG | OPSB1380 | NK | 5103615 |
| OPEL | 0352302 | OPEL | 0352458 | OPEL | 352302 |
| OPEL | 352458 | OPEL | 90445565 | OPEL | 90576775 |
| RUVILLE | 985335 | SIDEM | 809626 | SWAG | 40600014 |
| TEDGUM | 00502288 | TRW | JBU380 | VAUXHALL | 352302 |
| VAUXHALL | 352458 | VAUXHALL | 90576775 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Opel OMEGA B (V94) | Сайлентблок Opel OMEGA B Універсал (V94) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 23070072 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 56 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 58.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 58,5 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14 мм |
| Код товару | PR 2307-0072 |
| Сторона монтажу | спереду |
| Товщина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323,10 ₴

