-10%

Сайлентблок важеля OPEL OMEGA A/SENATOR B 1986-1994 FRONT L/R (REAR) 809621 (opt-om)
350 ₴
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 809621
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля OPEL OMEGA A/SENATOR B 1986-1994 FRONT L/R (REAR) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 809621

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
809621
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU9501 | CORTECO | 21652983 | DELPHI | TD309W |
| FAG | 829006310 | LEMFORDER | 12192 | MAGNETI | P29046GCFG |
| MANDO | MCC015519 | METZGER | 52001608 | MOOG | OPSB1379 |
| NK | 5103607 | OPEL | 352342 | OPEL | 352343 |
| OPEL | 352355 | PROFIT | 23070066 | RUVILLE | 985310 |
| SWAG | 40600008 | VAUXHALL | 90279437 | VAUXHALL | 90288207 |
| VAUXHALL | 90373854 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Opel OMEGA A (V87) | Сайлентблок Opel OMEGA A Універсал (V87) | Сайлентблок Opel SENATOR B (V88) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 809621 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 16,2 мм |
| Код товару | SID 809621 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

