-10%

Сайлентблок важеля OPEL INSIGNIA REAR L/R 2008=> 809708 (opt-om)
458 ₴
412,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 809708
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля OPEL INSIGNIA REAR L/R 2008=> (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 809708

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
809708
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 49394727 | FEBEST | OPAB012 | LEMFORDER | 35523 |
| MOOG | OPSB10538 | OPEL | 423071 | OPEL | 423073 |
| OPEL | 423551 | SAAB | 13219170 | SWAG | 33107707 |
| TEDGUM | 00505960 | VAUXHALL | 13219170 | VAUXHALL | 13318344 |
| VAUXHALL | 13318345 | VAUXHALL | 22940358 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Opel INSIGNIA A (G09) | Сайлентблок Opel INSIGNIA A Ліфтбек (G09) | Сайлентблок Opel INSIGNIA A SPORTS TOURER (G09) |
| Сайлентблок SAAB 9-5 (YS3G) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 809708 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 51.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.6 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 39,6 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,2 мм |
| Код товару | SID 809708 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,20 ₴

