-10%

Сайлентблок важеля OPEL INSIGNIA 07/08=>REAR L/R OP-SB-15792 (opt-om)
492 ₴
442,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO OP-SB-15792
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля OPEL INSIGNIA 07/08=>REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO OP-SB-15792

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
OP-SB-15792
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| OPEL | 22940356 | OPEL | 22940357 | OPEL | 423149 |
| SIDEM | 9087 | VAUXHALL | 22940356 | VAUXHALL | 22940357 |
| VAUXHALL | 423149 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Opel INSIGNIA A (G09) | Сайлентблок Opel INSIGNIA A Ліфтбек (G09) | Сайлентблок Opel INSIGNIA A Country Tourer (G09) |
| Сайлентблок Opel INSIGNIA A SPORTS TOURER (G09) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OPSB15792 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 14.2 мм |
| Довжина | 47.5 мм |
| Висота | 53.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Внутрішній діаметр. | 14,2 мм |
| Довжина: | 47,5 мм |
| Довжина паковання | 4,5 см |
| Код товару | MO OP-SB-15792 |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442,80 ₴

