-10%

Сайлентблок важеля NISSAN MURANO/TEANA/JUKE 2007=> FRONT L/R(FRONT) 841635 (opt-om)
553 ₴
497,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 841635
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля NISSAN MURANO/TEANA/JUKE 2007=> FRONT L/R(FRONT) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 841635

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
841635
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | NABL32B | NIPPARTS | N4231060 | NISSAN | 545001AA0A |
| NISSAN | 545001AA1A | NISSAN | 545001AT0A | NISSAN | 545001AT0B |
| NISSAN | 545011AA0A | NISSAN | 545011AA1A | NISSAN | 545011AT0A |
| NISSAN | 545011AT0B | NISSAN | 54560JP00B | NISSAN | Partof |
| TEDGUM | 00468290 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Nissan MURANO II (Z51) | Сайлентблок Nissan TEANA II (J32) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 841635 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano, Teana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,1 мм |
| Код товару | SID 841635 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497,70 ₴

