-10%

Сайлентблок важеля NISSAN KUBISTAR RENAULT CLIO/ KANGOO 1997=> 2307-0107 (opt-om)
178 ₴
160,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 2307-0107
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля NISSAN KUBISTAR RENAULT CLIO/ KANGOO 1997=> (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 2307-0107

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
2307-0107
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM145 | BGA | BU6301 | CORTECO | 21652476 |
| CORTECO | 21653078 | DAYCO | DSS1219 | DELPHI | TD360W |
| FAG | 829012310 | FEBEST | RNABCLIIF | LEMFORDER | 29516 |
| MANDO | MCC015594 | METZGER | 52023908 | MONROE | L25806 |
| MOOG | RESB1343 | NIPPARTS | N4231035 | NISSAN | 5456000QAB |
| NISSAN | 7700424399 | NISSAN | 8200651161 | NK | 5103909 |
| RENAULT | 8200711554 | RENAULT | 7700419236 | RENAULT | 8200651161 |
| RENAULT | 7700424399 | RENAULT | 7700424459 | RUVILLE | 985539 |
| SIDEM | 805614 | SKF | VKDS336002 | SWAG | 60600018 |
| TEDGUM | 00582721 | TRW | JBU134 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Renault CLIO II (BB_, CB_) | Сайлентблок Renault KANGOO (KC0/1_) | Сайлентблок Renault KANGOO Express (FC0/1_) |
| Сайлентблок Renault CLIO SYMBOL I (LB_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 23070107 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Код товару | PR 2307-0107 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
| Товщина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160,20 ₴

