-10%

Сайлентблок важеля NISSAN JUKE F15 2010=> FRONT L/R 841633 (opt-om)
509 ₴
458,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 841633
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля NISSAN JUKE F15 2010=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 841633

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
841633
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM1030 | CORTECO | 49398282 | CORTECO | 49401002 |
| DAYCO | DSS2083 | DELPHI | TD868W | FAG | 829039310 |
| MONROE | L14806 | MOOG | NISB10628 | NIPPARTS | N4231049 |
| NISSAN | 545001KA0B | NISSAN | 545001KK0B | NISSAN | 545004DA0A |
| NISSAN | 545004FA0A | NISSAN | 545011KA0B | NISSAN | 545011KK0B |
| NISSAN | 545014DA0A | NISSAN | 545014FA0A | NISSAN | 545601KA0A |
| NISSAN | 54560IKA0A | NISSAN | Partof | PROFIT | 23071410 |
| RUVILLE | 986824 | SKF | VKDS832009 | TEDGUM | TED53277 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Nissan JUKE (F15) | Сайлентблок Nissan LEAF (ZE0) | Сайлентблок Nissan LEAF (ZE1) |
| Сайлентблок Nissan PULSAR Хетчбек (C13) | Сайлентблок Nissan NV200 / EVALIA Автобус | Сайлентблок Nissan NV200 фургон |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 841633 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 50.1 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 50,1 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,2 мм |
| Код товару | SID 841633 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,10 ₴

