-10%

Сайлентблок важеля KIA CARENS II/CARENS III/MAGENTIS 1992=> REAR НАРУЖНЫЙ MI-SB-8114 (opt-om)
540 ₴
486 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO MI-SB-8114
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля KIA CARENS II/CARENS III/MAGENTIS 1992=> REAR НАРУЖНИЙ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO MI-SB-8114

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MI-SB-8114
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM5014 | BGA | BU0453 | BLUE PRINT | ADC480129 |
| CORTECO | 49399641 | CORTECO | 49400059 | DAYCO | DSS2072 |
| FAG | 829023010 | FEBEST | MAB079 | MITSUBISHI | MB809220 |
| MITSUBISHI | MB809221 | MOOG | MISB14632 | PROFIT | 23070729 |
| RUVILLE | 987311 | SWAG | 80929377 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Mitsubishi COLT IV (CA_A) | Сайлентблок Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | Сайлентблок Mitsubishi LANCER IV Хетчбек (C6_A, C7_A) |
| Сайлентблок Mitsubishi LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) | Сайлентблок Mitsubishi LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | Сайлентблок Mitsubishi LANCER VI (CJ_, CP_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | MISB8114 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 19.5 мм |
| Довжина | 36.2 мм |
| Висота | 83.7 мм |
| Сумісність з моделлю | Colt, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 3,5 см |
| Внутрішній діаметр. | 19,5 мм |
| Довжина: | 36,2 мм |
| Довжина паковання | 11 см |
| Код товару | MO MI-SB-8114 |
| Сторона монтажу | зовні |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 3,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴

