-10%

Сайлентблок важеля JEEP/MB GRAND CHEROKEE IV (WK/WK2)/M-CLASS (W166) 2010=> FRONT L/R CH-SB-14092 (opt-om)
732 ₴
658,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO CH-SB-14092
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля JEEP/MB GRAND CHEROKEE IV (WK/WK2)/M-CLASS (W166) 2010=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO CH-SB-14092

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CH-SB-14092
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM9022 | CHRYSLER | 5168158AA | CHRYSLER | 5168159AA |
| CHRYSLER | 68022614AA | CORTECO | 49469657 | FEBEST | BZAB049 |
| JEEP | 5168158AA | JEEP | 5168159AA | JEEP | 68022614AA |
| LEMFORDER | 38353 | MERCEDES-BENZ | 5168158AA | MERCEDES-BENZ | 5168159AA |
| MERCEDES-BENZ | 68022614AA | SIDEM | 849656 | SWAG | 33102233 |
| TEDGUM | TED55454 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | Сайлентблок Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Сайлентблок Mercedes-Benz GLE (W166) |
| Сайлентблок Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) | Сайлентблок Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) | Сайлентблок Mercedes-Benz GLS (X166) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | CHSB14092 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 16.2 мм |
| Довжина | 52.4 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 16,2 мм |
| Висота паковання | 7,5 см |
| Довжина: | 52,4 мм |
| Довжина паковання | 5,5 см |
| Код товару | MO CH-SB-14092 |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,80 ₴

