-10%

Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE(I/II)/WRANGLER II 1991-2007 REAR L/R (REAR) 893701 (opt-om)
630 ₴
567 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 893701
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE(I/II)/WRANGLER II 1991-2007 REAR L/R (REAR) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 893701

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
893701
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADA108038 | FEBEST | CRAB016 | JEEP | 52087709 |
| MOOG | AMGK3128 | MOOG | AMGK3166 | PROFIT | 23071034 |
| TEDGUM | 01140852 | TEDGUM | 01147486 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок JEEP (BAW) WRANGLER II (TJ) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 893701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 50.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.9 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.7 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 45,7 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,9 мм |
| Код товару | SID 893701 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Задня вісь зверху |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴

