-10%

Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE(I/II)/WRANGLER II 1991-2007 REAR L/R (FRONT) VKDS 332502 (opt-om)
631 ₴
567,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK VKDS 332502
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE(I/II)/WRANGLER II 1991-2007 REAR L/R (FRONT) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SK VKDS 332502

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKDS 332502
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| парні номери артикулів |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM9040 | BLUE PRINT | ADA108024 | FEBEST | CRAB005 |
| JEEP | 52037830 | JEEP | 52088167 | PROFIT | 23071035 |
| SWAG | 14941017 | TEDGUM | 01140837 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | Сайлентблок JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKDS332502 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 72.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,2 мм |
| Код товару | SK VKDS 332502 |
| парні номери артикулів | VKDS 332502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567,90 ₴

