-10%

Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK/WK2) 2010=> FRONT RIGHT 893609 (opt-om)
2 703 ₴
2 432,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 893609
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK/WK2) 2010=> FRONT RIGHT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 893609

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
893609
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| JEEP | 5168158AB | JEEP | 68022613AB | JEEP | Partof |
| MOOG | CHSB14094 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 893609 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 55.7 мм |
| Діаметр внутрішній | 29.9 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 29,9 мм |
| Код товару | SID 893609 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
| парні номери артикулів | 893608 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 432,70 ₴

