-10%

Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE III 2004-2010 FRONT UPPER L/R 893600 (opt-om)
695 ₴
625,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 893600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE III 2004-2010 FRONT UPPER L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 893600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
893600
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM938 | BGA | BU3404 | DELPHI | TD1632W |
| FEBEST | CRAB024 | JEEP | 52090206AF | JEEP | 52090206AG |
| JEEP | 52090206AH | JEEP | 52090206AI | JEEP | Partof |
| MOOG | CHSB13395 | SKF | VKDS332506 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок JEEP (BAW) COMMANDER (XK, XH) | Сайлентблок JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE III (WH, WK) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 893600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,2 мм |
| Код товару | SID 893600 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Передня вісь зверху |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625,50 ₴

