-10%

Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE III 2004-2010 893615 (opt-om)
414 ₴
372,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 893615
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля JEEP GRAND CHEROKEE III 2004-2010 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 893615

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
893615
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | CRAB056 | JEEP | 52088634AB | JEEP | 52125369AA |
| MOOG | AMGK7390 | MOOG | CHSB17285 | TEDGUM | TED59799 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок JEEP (BAW) CHEROKEE (KJ) | Сайлентблок JEEP (BAW) CHEROKEE (KK) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 893615 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 49.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 33.9 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 33,9 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,4 мм |
| Код товару | SID 893615 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Передня вісь зверху |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,60 ₴

