-10%

Сайлентблок важеля HONDA ACCORD 2008-2015 FRONT L/R 847641 (opt-om)
1 004 ₴
903,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 847641
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля HONDA ACCORD 2008-2015 FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 847641

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
847641
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM451 | BGA | BU2509 | BLUE PRINT | ADH280130 |
| CTR | GV0692 | DAYCO | DSS2270 | DELPHI | TD1098W |
| FEBEST | HAB190 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4204106 | HONDA | 51391TA0A01 |
| MONROE | L40807 | MOOG | HOSB14064 | NIPPARTS | N4234046 |
| PROFIT | 23070936 | RBI | O24008WB | SWAG | 85102082 |
| SWAG | 33106039 | TEDGUM | 00268283 | TEDGUM | TED99479 |
| TENACITY | AAMHO1038 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Honda ACCORD VIII (CU) | Сайлентблок Honda ACCORD VIII Універсал (CW) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 847641 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,2 мм |
| Код товару | SID 847641 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,60 ₴

