-10%

Сайлентблок важеля FREELANDER SOFT TOP/FREELANDER 2 LR-SB-12564 (opt-om)
350 ₴
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO LR-SB-12564
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля FREELANDER SOFT TOP/FREELANDER 2 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO LR-SB-12564

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LR-SB-12564
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP800009 | FEBEST | LRAB026 | LAND ROVER | LR001185 |
| SIDEM | 865706 | TEDGUM | 01164143 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Land Rover FREELANDER I Soft Top (L314) | Сайлентблок Land Rover FREELANDER 2 (L359) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LRSB12564 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 16.3 мм |
| Довжина | 46.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Evoque, Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 16,3 мм |
| Висота паковання | 4 см |
| Довжина: | 46,5 мм |
| Довжина паковання | 4,65 см |
| Код товару | MO LR-SB-12564 |
| Сторона монтажу | зовні |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 4,65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

