-10%

Сайлентблок важеля FIAT 500L (351/352) 2012=> FRONT L/R (FRONT) 70104366 (opt-om)
575 ₴
517,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 70104366
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля FIAT 500L (351/352) 2012=> FRONT L/R (FRONT) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 70104366

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
70104366
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU0623 | FIAT | 51810664SK3 | FIAT | 51810665SK3 |
| FIAT | 51885660SK3 | FIAT | 51885734 | FIAT | 51885737SK3 |
| FIAT | 51932035SK3 | FIAT | 51932036SK3 | FIAT | 52008282SK3 |
| FIAT | 52008283SK3 | MAGNETI | 8542340CFG | OPEL | 0352515 |
| OPEL | 0352515SK3 | OPEL | 0352516 | OPEL | 0352516SK3 |
| OPEL | 0352537 | OPEL | 0352537SK3 | OPEL | 0352538 |
| OPEL | 0352538SK3 | OPEL | 352515SK3 | OPEL | 352516SK3 |
| OPEL | 352537SK3 | OPEL | 352538SK3 | SIDEM | 819670 |
| VAUXHALL | 95511297SK3 | VAUXHALL | 95511300SK3 | VAUXHALL | 95514536SK3 |
| VAUXHALL | 95514537SK3 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Fiat 500L (351_, 352_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 70104366 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 69 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 69 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500l, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,28 кг |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,5 мм |
| Довжина: | 69 мм |
| Код товару | SW 70104366 |
| Сторона монтажу | спереду |
| Товщина | 59,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517,50 ₴

