-10%

Сайлентблок важеля DAIHATSU CHARADE (L2)/CUORE VII (L251)/MATERIA (M4)/SIRION (M3) 2005=> FRONT L/R (FR 873600 (opt-om)
379 ₴
341,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 873600
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля DAIHATSU CHARADE (L2)/CUORE VII (L251)/MATERIA (M4)/SIRION (M3) 2005=> FRONT L/R (FRONT) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 873600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
873600
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM610 | CTR | CVD1 | CTR | GV0231 |
| DAIHATSU | 48654B2010 | FEBEST | TAB439 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4206101 |
| MOOG | DISB13767 | NIPPARTS | N4236006 | SUBARU | 48654B2010 |
| TEDGUM | TED93729 | TEDGUM | 00671247 | TENACITY | AAMTO1092 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок DAIHATSU SIRION (M3_) | Сайлентблок Subaru JUSTY IV |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 873600 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Justy, Sirion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,1 мм |
| Код товару | SID 873600 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341,10 ₴

