-10%

Сайлентблок важеля (MAX WEIGHT 3.2T) TRANSPORTER V (7H,7J,7E,7F)/TRANSPORTER VI (SG,SH,SF,SJ) 2003=> FR 863648 (opt-om)
495 ₴
445,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 863648
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля (MAX WEIGHT 3.2T) TRANSPORTER V (7H,7J,7E,7F)/TRANSPORTER VI (SG,SH,SF,SJ) 2003=> FRONT L/R (REAR) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 863648

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
863648
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| LEMFORDER | 26935 | MONROE | L29893 | MOOG | VOSB13719 |
| NK | 5104787 | PROFIT | 23070563 | SKF | VKDS331046 |
| SWAG | 30926381 | VAG | 7H0407182 | VW | 7H0407182 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) | Сайлентблок VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Сайлентблок VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, |
| Сайлентблок VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ) | Сайлентблок VW TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH, SHA, SHH) | Сайлентблок VW TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 863648 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.1 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 60,1 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,2 мм |
| Код товару | SID 863648 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,50 ₴

