-10%

Сайлентблок VW PASSAT VI/CC/VII 05-10 REAR L/R VO-SB-16923 (opt-om)
559 ₴
503,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO VO-SB-16923
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок VW PASSAT VI/CC/VII 05-10 REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO VO-SB-16923

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VO-SB-16923
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | VWAB042 | METZGER | 52091809 | SIDEM | 863314 |
| SWAG | 30934684 | VW | 3C0505145A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок VW PASSAT B6 (3C2) | Сайлентблок VW PASSAT B6 Variant (3C5) | Сайлентблок VW PASSAT CC B6 (357) |
| Сайлентблок VW PASSAT B7 (362) | Сайлентблок VW PASSAT B7 Variant (365) | Сайлентблок VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VOSB16923 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 18.2 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MO VO-SB-16923 |
| Сторона монтажу | ззаду |
| Тип паковання | Мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503,10 ₴

