-10%

Сайлентблок VW PASSAT VI/CC/VII 05-10 REAR L/R 863314 (opt-om)
689 ₴
620,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 863314
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок VW PASSAT VI/CC/VII 05-10 REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 863314

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
863314
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | VWAB042 | METZGER | 52091809 | MOOG | VOSB16923 |
| SWAG | 30934684 | VW | 3C0505145A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок VW PASSAT B6 (3C2) | Сайлентблок VW PASSAT B6 Variant (3C5) | Сайлентблок VW PASSAT CC B6 (357) |
| Сайлентблок VW PASSAT B7 (362) | Сайлентблок VW PASSAT B7 Variant (365) | Сайлентблок VW PASSAT ALLTRACK B7 (365) |
| Сайлентблок VW CC B7 (358) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 863314 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 54.2 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 54,2 мм |
| Внутрішній діаметр. | 18 мм |
| Код товару | SID 863314 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | ззаду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,10 ₴

