-10%

Сайлентблок VW GOLF III VARIANT 1993-1999 REAR L/R 2307-0243 (opt-om)
321 ₴
288,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 2307-0243
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок VW GOLF III VARIANT 1993-1999 REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 2307-0243

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
2307-0243
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 1H9501541 | CORTECO | 21652248 | FAG | 829047710 |
| LEMFORDER | 21419 | MANDO | MCC015628 | METZGER | 52049709 |
| RUVILLE | 985441 | SEAT | 1H9501541 | SIDEM | 863303 |
| SKODA | 1H9501541 | SWAG | 30790017 | TEDGUM | 00722772 |
| VW | 1H9501541 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок VW GOLF III Variant (1H5) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 23070243 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Матеріал | Гума/метал |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Код товару | PR 2307-0243 |
| Сторона монтажу | ззаду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,90 ₴

