-10%

Сайлентблок VOLVO 850/S60 I/S70/S80 I/V70 (I/II)/XC70/XC90 I 1991-2014 FRONT L/R 867307 (opt-om)
830 ₴
747 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 867307
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок VOLVO 850/S60 I/S70/S80 I/V70 (I/II)/XC70/XC90 I 1991-2014 FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 867307

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
867307
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU9737 | DELPHI | TD1844W | FAG | 829051210 |
| METZGER | 52070009 | MONROE | L27L00 | MOOG | VVSB13507 |
| PROFIT | 23071472 | RUVILLE | 986513 | SIDEM | 867308 |
| SWAG | 55922957 | TEDGUM | TED49279 | TEDGUM | TED42157 |
| VOLVO | 3507923 | VOLVO | 3507924 | VOLVO | 8678497 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Volvo C70 I КУПЕ (872) | Сайлентблок Volvo C70 I Кабріолет (873) | Сайлентблок Volvo S60 I (384) |
| Сайлентблок Volvo S70 (874) | Сайлентблок Volvo S80 I (184) | Сайлентблок Volvo V70 I (875, 876) |
| Сайлентблок Volvo V70 II (285) | Сайлентблок Volvo XC90 I (275) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 867307 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 56 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 71.7 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, S70, V70, S80, XC90, C70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 71,7 мм |
| Внутрішній діаметр. | 25,6 мм |
| Код товару | SID 867307 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴

