-10%

Сайлентблок RENAULT MEGANE IV 2015=> REAR L/R 805317 (opt-om)
1 061 ₴
954,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 805317
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок RENAULT MEGANE IV 2015=> REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 805317

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
805317
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MANDO | MCC015588 | RENAULT | 550447517R |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Renault MEGANE IV Хетчбек (B9A/M/N_) | Сайлентблок Renault MEGANE IV Ліфтбек | Сайлентблок Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 805317 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 88.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 69.5 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 69,5 мм |
| Код товару | SID 805317 |
| Спосіб зберігання | Гумова опора |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954,90 ₴

